unie aliancí
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

představte se

+5
©RPBA-Josefka
John De Rooy J.Z.D.
roman1317 J.Z.D.
taz-dave RPB
Admin
9 posters

Goto down

představte se Empty představte se

Příspěvek  Admin Wed Aug 27, 2008 12:17 pm

zde se představujte unii
Admin
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 15. 07. 08

http://uniealianci.creare-forum.com

Návrat nahoru Goto down

představte se Empty Představení

Příspěvek  taz-dave RPB Wed Aug 27, 2008 8:14 pm

Ahoj všichni, jmenuji se Blanka a je mi 30 let, jsem z Jindřichova Hradce a pracuje zde v 1 nejmenované firmě jako asistentka ředitele. K Travianu mě přivedl můj přítel a teď ho hrajeme oba dva, tenhle účet máme společný. Máme spolu 5 letou holčičku Verunku a teď jsme také v radostném očekávání 2. potomka, který se má narodit v únoru příštího roku. Very Happy

taz-dave RPB

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 27. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

představte se Empty moje vizitka

Příspěvek  roman1317 J.Z.D. Thu Aug 28, 2008 7:55 pm

já jsem Robert a bydlím kousek od Plzně.mám rád kocoura Mikeše a tak i moje vsi budou pojmenovány po hrdinech této pohádky,jen mám malý problém s kocourem Nácíčkem-nevím,nevím zda takový název vesnice bude přijatelný :-).je mi 39 let a jsem šéfem vlastní reklamní agentury.travián mě obrovsky chytl takže jsem skoro pořád online-doma i v práci.takže dle potřeby mohu řešit některé věci.

roman1317 J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 28. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

představte se Empty Představení

Příspěvek  John De Rooy J.Z.D. Fri Aug 29, 2008 11:57 am

Zdravím všechny, jmenuji se Petr (39 let), bydlím v těsné blízkosti Českých Budějovic a pracuji jako vedoucí směny v jednom mlýně. K travianu jsem se dostal obrovskou náhodou ale postupně jsem si ho oblíbil. Nehodlám u něj trávit plno hodin denně (víc jak 2 hod. nepřípustné) ale beru ho jako zajímavou oddechovku po pracovním dni. Mějte se!

John De Rooy J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 28. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

představte se Empty Re: představte se

Příspěvek  ©RPBA-Josefka Fri Aug 29, 2008 1:32 pm

Jsem josefka jmenuju se marie ale tento učet sem dostala od kamaradky.Jsem sestra hráče marteen a vedu jeho akedemii.je mi 12let.A jsem z Brna flower

©RPBA-Josefka

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 28. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

představte se Empty Re: představte se

Příspěvek  Marteen...©RPB™ Fri Aug 29, 2008 8:55 pm

Čau jsem z brna bude mi za měsíc 15..Chodim ještě na zakladku a josefka je moje sestra.
Marteen...©RPB™
Marteen...©RPB™

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 29. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

představte se Empty JOUNEK_RPB

Příspěvek  JOUNEK_RPB Fri Aug 29, 2008 10:16 pm

Ahoj, já jsem Jounek, teda Jan. Je mě 13 a jsem z Černé Hory. Travián mě baví už víc než půl roku, ale v poslední době ho za mě hraje častěji táta, kterej předal svůj účet někomu jinýmu a teď je mu asi smutno ... Very Happy ale moc mě to pomáhá.

JOUNEK_RPB

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 29. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

představte se Empty Re: představte se

Příspěvek  trampota ©RPB™ Sun Aug 31, 2008 8:30 am

ahoj jmenuji se David je mi 22 let a jsem z trutnova k travianu jsem se dostal nahodou.Pracuji jako cisnik v jednom baru.Ve volnem casu se venuji hodne aktivne sportu a memo hroznysi Panovi

trampota ©RPB™

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 31. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

představte se Empty Re: představte se

Příspěvek  rybus .K.M.L. Mon Sep 01, 2008 8:42 pm

zdarvim...jmenuji se Ondra, ale pro všechny jsem Rýbus Very Happy .....je mi 20 a studuji. Bydlím poblíž Chrudimi, což je ve Východních čechách.Travian hraju už asi druhým rokem ale byl jsem dva mněsíce pryč tak jsem to nedohrál a zrušil účty. to je asi tak vše.... doufám že naše unie dojde co nejdál... afro sunny cheers

rybus .K.M.L.

Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 01. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

představte se Empty Re: představte se

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru