unie aliancí
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Surovinová podpora pro členy J.Z.D.

+2
Xardasss J.Z.D.
Vinky J.Z.D.
6 posters

Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty Surovinová podpora pro členy J.Z.D.

Příspěvek  Vinky J.Z.D. Sun Sep 14, 2008 12:31 am

Měl bych takovou myšlenku pro posílení naší aliance... projednalo to vedení a je to schválené jako oficiální program pro naší alianci. O co jde?

Na jednom servru se řešila otázka vybudování alianční armády.... Nejprve to vypadalo, že tato myšlenka projde, ale nakonec jsem skoro všechny přesvědčil o tom, že to je blbost a že mnohem lepší bude, když každý člen aliance bude dostatečně silný na to, aby se o sebe mohl postarat sám... Všichni chtěli posílat suroviny na alianční armádu, po změně na myšlenku posílení jednotlivých členů aliance jsme zvolili metodu surovinové podpory jednotlivých členů.... Jak to bude fungovat?

Každý člen aliance má právo zde na foru vznést požadavek na alianční surovinovou podporu s tím, že uvede i hlavní cíl, co s tou podporou bude dělat. Vedení to posoudí (i z pohledu toho, jak je ten hráč dlouho v ali, jak je aktivní a jak ten cíl prospěje alianci celkově). Zde na foru se k tomu taky může každý vyjádřit. Pak mu ta podpora bude vedením odsouhlasena a nebo nebude. Já pak rozešlu HZ s tím, že tomu hráči bude posílat celá aliance maximálně hodinovou produkci denně po určitou dobu (několik dní - podle toho, na co to bude...). Ten, kdo tu podporu dostane, musí umožnit na požádání zástup na svůj účet, aby se dalo ověřit, že to skutečně použil tak, jak uváděl.... Po ukončení surovinové podpory pak na foru napíšete seznam členů, kdo poslal a kdo ne. Ten kdo neposílá, pak nemá nárok na tuto podporu....

Tímto způsobem se velmi rychle i ti menší hráči z konce aliance stanou přínosem pro alianci a dokážou menší problémy řešit samy a nemusí čekat na vojenskou podporu od ostatních... Ta surovinová podpora se většinou poskytuje na:

- opravu vesnice po útoku nebo na vybudování obrany (zeď, úkryty nebo jednotky...)
- vybudování nové vesnice na strategickém místě - třeba obsazení MC15 s oázami
- u hráčů s větší populací, kteří čelili více útokům, pak třeba na možnost vylepšení obrany svých jednotek na vyšší stupně ve zbrojnici, nebo vybudování polí na vysoké levely....

Přesné podmínky a to, jak má žádost vypadat sem napíšu zítra.

Čekám na vaše názory.... affraid

Vinky J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 28. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty Re: Surovinová podpora pro členy J.Z.D.

Příspěvek  Vinky J.Z.D. Mon Sep 15, 2008 3:49 pm

Výborně.... Shocked

Předpokládám, že pokud nikdo nic nenapsal, souhlasíte (mlčení je souhlas, je to tak?)

Abych vám ukázal, jak by to mohlo vypadat, vyhlásím surovinovou podporu sám na sebe cheers cheers

No a aby to nevypadalo, že jsem to celé vymyslel jen pro svůj prospěch, tak ta podpora bude opravdu symbolická.... takže za chvíli tady bude moje oficiální žádost o SP....

Vinky J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 28. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty Re: Surovinová podpora pro členy J.Z.D.

Příspěvek  Vinky J.Z.D. Mon Sep 15, 2008 11:22 pm

Žádost o poskytnutí SP....

Žádám o poskytnutí alianční SP pro vesnici Vinkyho fort (-191/-87). Tato podpora bude použita na stavbu obilných polí, rezidence a stáje - ve stájích pak na vybudování jízdy a její vylepšení v kovárně. V rezidenci pak budou "zrozeni" osadníci pro další vesnici. Předpokládaná délka trvání SP - 10 dní.
Pokud s tím nesouhlasíte, napište sem důvody.

(takto bude zatím stačit tu žádost sem napsat - v mém případě se bude jednat pouze o jednorázovou akci, kdy po odsouhlasení vedením já rozešlu HZ s cílem podpory a vy pošlete 100 dřeva, 100 hlíny, 100 železa a 50 obilí - opakuji jen jednou.... jde o to, abychom to vyzkoušeli a zjistili, zda to bude fungovat a kdo je ochoten se do toho zapojit...)

Takže nyní se vyjádří vedení....

Vinky J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 28. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty Re: Surovinová podpora pro členy J.Z.D.

Příspěvek  Xardasss J.Z.D. Tue Sep 16, 2008 6:03 pm

tak vedení s tím souhlasí a můžeš napsat HZ
Xardasss J.Z.D.
Xardasss J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 27. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty Re: Surovinová podpora pro členy J.Z.D.

Příspěvek  roman1317 J.Z.D. Wed Sep 17, 2008 1:38 am

Xardasss J.Z.D. napsal:tak vedení s tím souhlasí a můžeš napsat HZ

ano,akce vypukla a zapojí se do ní VŠICHNI.
je nutné ally rozhíbat a uvést ve spolupráci-jinak není šance na přežití!!!
po vyhodnocení účinnosti akce bude následovat udílení odměn a TRESTÚ (toto za ignorování spúolečné akce)

roman1317 J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 28. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty Re: Surovinová podpora pro členy J.Z.D.

Příspěvek  Vinky J.Z.D. Fri Sep 19, 2008 12:51 am

Surovinová podpora pro Vinkyho:

Podporu poslali:
John De Rooy z Harlem
Akčinaj 33 z Vesnice: Akčinaj 33
Santus z Sparta (poslal 2x)
roman1317 z Mikešov
Pasat z Podhradí (poslal 3x)
skorzeny z Vesnice: skorzeny
T-Mac1 z Imperiol
Lejno z Lost Heaven
Pompeus Magnus z Pompeus Mag
Filipes z Filipsov
steve31 z Vesnice: steve
Blanka z Vesnice: Blanka (poslala 3x)
lejdy z Vesnice? lejdy
jordin z Vesnice: jordin
brnak z Vesnice: brnak
Andover z Andover 2
matejvo z Barcelona
Loprajs z Tatra - Liaz
ERINHO z Vesnice: Lopašov 42
Rovaj z Javorov
warpten z warpten
TATRA z TATRA
růženec z růženec

celkme tedy 23 členů poslalo svojí surovinovou podporu, Santus, Blanka a Pasát opakovaně (již neposílejte, mělo se poslat jen 1x!!!).

napište mi sem vaše názory na tuto akci....

Vinky J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 28. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty block

Příspěvek  Crazy58 Fri Sep 19, 2008 7:39 pm

já se omlouvám za to že jsem nemohl poslat suroviny nechával jsem to na poslední chvíli a pak mě blokly účet:-( takže se omlouvám

Crazy58
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty Re: Surovinová podpora pro členy J.Z.D.

Příspěvek  Vinky J.Z.D. Tue Sep 23, 2008 12:57 am

Crazy58 napsal:já se omlouvám za to že jsem nemohl poslat suroviny nechával jsem to na poslední chvíli a pak mě blokly účet:-( takže se omlouvám

za co ti byl bloknut účet?

Vinky J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 28. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty Re: Surovinová podpora pro členy J.Z.D.

Příspěvek  Xardasss J.Z.D. Thu Sep 25, 2008 6:02 pm

No tak to vypadá že budu první kdo si zažádá o SP

Žádám o poskytnutí alianční SP pro vesnici Údolí utrpení (-195|-42) potřebuju to z důvodu že to je moje nově vybudovaná hlavní vesnice z MC 15 a suroviny použiju na vylepšení surovinových polí,sýpky,skladu,paláce,hrdiného dvora,stájí přesnou dobu posílání SP neurčím ale snad to nebude na dlouho stačilo by posílat tak 400 ze všeho v případě že je vaše hodinová produkce menší posílejte max. tolik kolik máte za hodinu What a Face

snad sem napsal vše co sem měl Suspect kdyby tam něco chybělo tak doufám že mi to Vinky doplní Cool
Xardasss J.Z.D.
Xardasss J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 27. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty Re: Surovinová podpora pro členy J.Z.D.

Příspěvek  Vinky J.Z.D. Fri Sep 26, 2008 12:21 am

Xardasss J.Z.D. napsal:No tak to vypadá že budu první kdo si zažádá o SP

Žádám o poskytnutí alianční SP pro vesnici Údolí utrpení (-195|-42) potřebuju to z důvodu že to je moje nově vybudovaná hlavní vesnice z MC 15 a suroviny použiju na vylepšení surovinových polí,sýpky,skladu,paláce,hrdiného dvora,stájí přesnou dobu posílání SP neurčím ale snad to nebude na dlouho stačilo by posílat tak 400 ze všeho v případě že je vaše hodinová produkce menší posílejte max. tolik kolik máte za hodinu What a Face

snad sem napsal vše co sem měl Suspect kdyby tam něco chybělo tak doufám že mi to Vinky doplní Cool

Rozeslal jsem HZ s tím, že by se měl každý a hlavně ostatní členové vedení vyjádřit. Já osobně jsem pro, aby to bylo odsouhlaseno. Tato nová hlavní vesnice musí být co nejdříve připravena k produkci armády... Twisted Evil

Jen bych navrhoval posílat podporu zatím jen 5-10x (tj po dobu 5-ti až 10-ti dnů) a menší množství surovin (max 300od každé). Je tam málo obyvatel a nebude zatím dost velký sklad a sýpka - aby to nepřeteklo affraid

Vinky J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 28. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty Re: Surovinová podpora pro členy J.Z.D.

Příspěvek  roman1317 J.Z.D. Fri Sep 26, 2008 12:27 am

Xardasss J.Z.D. napsal:No tak to vypadá že budu první kdo si zažádá o SP

Žádám o poskytnutí alianční SP pro vesnici Údolí utrpení (-195|-42) potřebuju to z důvodu že to je moje nově vybudovaná hlavní vesnice z MC 15 a suroviny použiju na vylepšení surovinových polí,sýpky,skladu,paláce,hrdiného dvora,stájí přesnou dobu posílání SP neurčím ale snad to nebude na dlouho stačilo by posílat tak 400 ze všeho v případě že je vaše hodinová produkce menší posílejte max. tolik kolik máte za hodinu What a Face

snad sem napsal vše co sem měl Suspect kdyby tam něco chybělo tak doufám že mi to Vinky doplní Cool
já souhlasím

roman1317 J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 28. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty surky

Příspěvek  Jordin J.Z.D. Fri Sep 26, 2008 11:48 am

Rád pomůžu. Cool

Jordin J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 01. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty Re: Surovinová podpora pro členy J.Z.D.

Příspěvek  Xardasss J.Z.D. Fri Sep 26, 2008 4:09 pm

jj moc díky už mi začínají někteří posílat ikdyž nevím jestli to nemělo být prvně schváleno vedením Rolling Eyes
no každopádně zvetšuju sýpku i sklad What a Face
Xardasss J.Z.D.
Xardasss J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 27. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty Re: Surovinová podpora pro členy J.Z.D.

Příspěvek  Lejno J.Z.D. Fri Sep 26, 2008 10:41 pm

mně je to fuk lol! lol! lol! lol! lol!

Lejno J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 31. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty Re: Surovinová podpora pro členy J.Z.D.

Příspěvek  Xardasss J.Z.D. Fri Sep 26, 2008 11:07 pm

Lejno J.Z.D. napsal:mně je to fuk lol! lol! lol! lol! lol!
jaj ty seš kopyto lol!
Xardasss J.Z.D.
Xardasss J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 27. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty Re: Surovinová podpora pro členy J.Z.D.

Příspěvek  Vinky J.Z.D. Sat Sep 27, 2008 9:44 am

Vzhledem k tomu, že se nikdo nevyjádřil odmítavě, beru to jako schválené a posílám HZ.

Vinky J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 28. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty Suroviny pro xardasse

Příspěvek  Bambulos Sat Sep 27, 2008 10:11 am

Tady Bambulos: Nic proti tomu nemám, a už sem xardíkovi poslal. Wink

Bambulos
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty Re: Surovinová podpora pro členy J.Z.D.

Příspěvek  Xardasss J.Z.D. Sat Sep 27, 2008 12:15 pm

Bambulos napsal:Tady Bambulos: Nic proti tomu nemám, a už sem xardíkovi poslal. Wink
vážně tak by mě zajímalo jakou přezdívku máš v travianu Suspect pak by mě zajímalo kolik si poslal What a Face
a ještě pár drobností proč si anonymní Evil or Very Mad proč nemáš zkratku naší ali za přezdívkou No a proč sis tu nedal přezdívku kterou používáš na travianu takhle nevím který si Suspect
Xardasss J.Z.D.
Xardasss J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 27. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty Re: Surovinová podpora pro členy J.Z.D.

Příspěvek  Vinky J.Z.D. Sat Sep 27, 2008 1:43 pm

Xardasss J.Z.D. napsal:
Bambulos napsal:Tady Bambulos: Nic proti tomu nemám, a už sem xardíkovi poslal. Wink
vážně tak by mě zajímalo jakou přezdívku máš v travianu Suspect pak by mě zajímalo kolik si poslal What a Face
a ještě pár drobností proč si anonymní Evil or Very Mad proč nemáš zkratku naší ali za přezdívkou No a proč sis tu nedal přezdívku kterou používáš na travianu takhle nevím který si Suspect

On bude asi Robin Hood - bohatým (tedy sobě) bere a chudým dává.... Very Happy Very Happy Very Happy Shocked

Vinky J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 28. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty Re: Surovinová podpora pro členy J.Z.D.

Příspěvek  Xardasss J.Z.D. Sat Sep 27, 2008 7:02 pm

tak to je super my tu máme robina hůda doufám že ti bohátí kterým bere sou armáda nebo lovec What a Face
Xardasss J.Z.D.
Xardasss J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 27. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty Re:

Příspěvek  herostime Wed Mar 13, 2013 11:28 am

Souhlasím s vámi, myslím, že je to velmi dobrý nápad

herostime

Poeet p?íspivku : 1
Age : 36
Location : china
Registration date : 13. 03. 13

http://www.herostime.com

Návrat nahoru Goto down

Surovinová podpora pro členy J.Z.D. Empty Re: Surovinová podpora pro členy J.Z.D.

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru