unie aliancí
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomoc v nesnazich

+2
Fill
Lada666_RPB
6 posters

Goto down

Pomoc v nesnazich Empty Pomoc v nesnazich

Příspěvek  Lada666_RPB Fri Sep 05, 2008 11:38 am

Cauky.. lidi myslite si ze by byl nekdo schopny mi pomoct? utoci na me stale O2-thorinka.. kdyz me okradala dalo se to prezit jenze mi uz i katapultama nici budovi coz neni poprve... Znicila mi Palisadu 16, Kasarny a staje..
.. Bude nekdo tak hodnej a helpne mi? kdyz utoci utoci jen sekernikama ale tak 1500 ks.. temer pokazde ji tak 500padne ale ty katapulty to uz je moc.. Je to nejaka zakoplexovana krava.. Uz jsem ji psal peknou a vystiznou zpravu... takze je mozny ze bude utocit jeste castejc... asi si pak zjistim zkama je a pojedu ji naliskat.. Diky Orynx Evil or Very Mad

Lada666_RPB

Poeet p?íspivku : 1
Age : 38
Registration date : 01. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Pomoc v nesnazich Empty Re: Pomoc v nesnazich

Příspěvek  Fill Tue Sep 09, 2008 10:24 pm

Zdravím..nechtěl by udělat někdo už něco s Aliancí KJV ?!!! už mě vážně deptá..aa mám pocit že to ani nikdo nechce řešit!

Fill

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 30. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Pomoc v nesnazich Empty Re: Pomoc v nesnazich

Příspěvek  jirkavaj38 ©RPB™ Wed Sep 10, 2008 6:14 pm

No mně se zdá,že tady NIKDO NIC neřeší.
jirkavaj38 ©RPB™
jirkavaj38 ©RPB™

Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 30. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Pomoc v nesnazich Empty Re: Pomoc v nesnazich

Příspěvek  Xardasss J.Z.D. Wed Sep 10, 2008 10:20 pm

řešilo by se kdyby tohle fórum tak neskrachovalo Sad
Xardasss J.Z.D.
Xardasss J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 27. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Pomoc v nesnazich Empty Re: Pomoc v nesnazich

Příspěvek  Xardasss J.Z.D. Wed Sep 10, 2008 10:22 pm

Lada666_RPB napsal:Cauky.. lidi myslite si ze by byl nekdo schopny mi pomoct? utoci na me stale O2-thorinka.. kdyz me okradala dalo se to prezit jenze mi uz i katapultama nici budovi coz neni poprve... Znicila mi Palisadu 16, Kasarny a staje..
.. Bude nekdo tak hodnej a helpne mi? kdyz utoci utoci jen sekernikama ale tak 1500 ks.. temer pokazde ji tak 500padne ale ty katapulty to uz je moc.. Je to nejaka zakoplexovana krava.. Uz jsem ji psal peknou a vystiznou zpravu... takze je mozny ze bude utocit jeste castejc... asi si pak zjistim zkama je a pojedu ji naliskat.. Diky Orynx Evil or Very Mad

měl by sis určit na jakou dobu bys chtěl schromáždit podpory a napsat vedením alincí a pošlou HZ s informacemi kdy a vkolik se u tebe má schromáždit podpora
Xardasss J.Z.D.
Xardasss J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 35
Registration date : 27. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Pomoc v nesnazich Empty Re: Pomoc v nesnazich

Příspěvek  Fill Wed Sep 10, 2008 11:49 pm

ne.fakt neřeší..k čemu je pak být v alianci když je to to samí jako být sám

Fill

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 30. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Pomoc v nesnazich Empty Re: Pomoc v nesnazich

Příspěvek  Vinky J.Z.D. Thu Sep 11, 2008 7:34 pm

Podívej, problém je možná v tom, že na to jdeš špatně.... Já na tvém místě bych kontaktoval někoho z vedení aliance. S tím bych probral, jaký mám problém.... pak bych ve spolupráci s vedením připravil jeho řešení. Vedení pak může kontaktovat ostatní členy aliance a domluvený postup realiazovat. Je asi naivní představa, že vedení každou chvíli kouká na forum a chce řešit problémy, která si sem někdo napíše... Forum by mělo spíš plnit funki jinou, funkci společensko-komunikační a zejména by nám mělo umožnit se vyjadřovat k obecným problémům aliance, napřiklad hlasování o spojenectví, o přijetí nových členů, o vyhlášení války atd... Jde o to, že tady máš možnost vidět, co ostatní na ten problém říkají...

Rozhodně by se tady ale neměly řešit nějaké konkrétní plány akcí, toto forum může navštívit i zvěd....

navíc tvoje žádost sice obsahuje údaje o útočníkovi, neobsahuje ale žádnou informaci o tvé obraně a o možnostech zásobovat podpory obilím (kapacita sýpky, produkce obilí atd...).

Promiň, že jsem tak upřimný, ale tak by to podle mne mělo fungovat - a fungovalo to v jiných aliancích, kde jsem byl členem....

Vinky J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 28. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Pomoc v nesnazich Empty Re: Pomoc v nesnazich

Příspěvek  jirkavaj38 ©RPB™ Thu Sep 11, 2008 9:42 pm

no nevim jak u vás ,ale u nás vedení nedělá nic Laughing
jirkavaj38 ©RPB™
jirkavaj38 ©RPB™

Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 30. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Pomoc v nesnazich Empty Re: Pomoc v nesnazich

Příspěvek  Admin Thu Sep 11, 2008 11:02 pm

jirkavaj38 ©RPB™ napsal:no nevim jak u vás ,ale u nás vedení nedělá nic Laughing
esi máš zájem dám tě do vedení a uvidíme co uděláš ty kritizovat je lehký to forum není špatný jde jen o to sem NAPSATT!!! to snad není tak těžký takže pokud chcete aby to nestalo tak sem PIŠTE!!!!
Admin
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 15. 07. 08

http://uniealianci.creare-forum.com

Návrat nahoru Goto down

Pomoc v nesnazich Empty Re: Pomoc v nesnazich

Příspěvek  Vinky J.Z.D. Fri Sep 12, 2008 2:26 pm

jirkavaj38 ©RPB™ napsal:no nevim jak u vás ,ale u nás vedení nedělá nic Laughing

A co by jsi od vedení očekával?

Vinky J.Z.D.

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 28. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Pomoc v nesnazich Empty Re: Pomoc v nesnazich

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru